Znany komik Bill Burr’s Bitcoin Story Excites You

Bitcoin jest twarzą współczesnego świata. Od pagera do twarzy dzisiejsze pokolenie widziało to wszystko, człowiek jest w potrzebie, aby uczynić lepsze jutro, od nauki do finansów ten świat rośnie w tempie światła pozostawiając ekspertów bez słów do komentarza. Bitcoin i inna krypto waluta są jedną z takich innowacji, które zakwestionowały system z jego nieskazitelną technologią.

Bill Burr’s Bitcoin Story
Wraz ze wzrostem popytu na kryptokurrency na całym świecie „Bill Burr“, jeden z najlepszych komików na świecie wykazał zainteresowanie Bitcoinem.

Urodzony 10 czerwca 1968 roku w Ameryce, Bill Burr lub William Frederick Burr jest komikiem stand-up, aktorem i podcasterem. Poza tym znany jest z tworzenia i występowania w animowanym sitcomie F Is for Family w Netflixie, w którym występuje Patrick Kuby w serialu kryminalnym AMC Breaking Bad. Był również gospodarzem odbywającego się dwa razy w tygodniu podcastu komediowego, zatytułowanego „Bill Bert Podcast“.

W jednym ze swoich ostatnich podcastów Bill ze współgospodarzem Bertem Kreischerem, amerykańskim komikiem stand-up, gospodarzem telewizji reality show i aktorem, zaprosił byka Bitcoina, Anthony’ego Pompliano. Zgromadzili się, aby „dyskutować na temat podstaw waluty, bankowych fugazi i Bitcoin“ i Pompliano najwyraźniej przekonał Billa Burra do rozważenia Bitcoin.

Pod koniec rozmowy, Bill Burr ujawnił swoje zainteresowanie inwestowaniem w Bitcoin. Odcinek odbył się 1 lipca. Podczas podcastu Bill Burr, Bert Kreischer wraz z Anthonym Pompliano omawiali „podstawy waluty, bankowe fugazi i bitcoin,“ blisko półtorej godziny.

Pompliano, współzałożyciel Bitcoin i kryptońskiego funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, poinformował o potencjalnych czynnikach i korzyściach płynących z Bitcoinu w stosunku do waluty Fiata. Kontynuując rozmowę, Pomp powiedział;

„W pewnym momencie dolar amerykański nie stanie się światową walutą rezerwową“, dodając, że „Poprzednie światowe waluty rezerwowe upadły w końcu“.

W przeciwieństwie do pieniędzy monitorowanych przez banki centralne i rządy, Bitcoin jest pierwszą krypto walutą, która weszła na światowy rynek podczas kryzysu finansowego w 2008 roku, od tego czasu rynek krypto nigdy nie zawiódł, wielu ekspertów w branży jest przekonanych, że popyt na Bitcoin wzrośnie.

Anthony wierzy, że „w nadchodzących dekadach Bitcoin będzie światową walutą rezerwową“.

Pomp wyjaśnił dalej, że sytuacja pandemii wirusa coronavirusowego z pewnością stała się istotną podstawą do tego, dlaczego ludzie powinni sięgać po Bitcoina. Fakt, że wyjaśnił, jak pandemia zmusiła Rezerwę Federalną do wydrukowania większej ilości dolarów amerykańskich jako środka do „stworzenia poduszki bezpieczeństwa dla gospodarki“. Kontynuował silną debatę, pokazując ostatnie statystyki długu narodowego USA w wysokości 25 bilionów dolarów i to, jak bilans FED złamał 6 bilionów dolarów po tym.

Z drugiej strony, Pomp powiedział, że podaż Bitcoinów jest ograniczona, może istnieć tylko 21 milionów Bitcoinów kiedykolwiek. Pomp położył nacisk na ograniczoną podaż Bitcoinów, dodając: „Zasadniczo jesteś chroniony przed tą inflacją i drukowaniem pieniędzy i całym tym szalonym gównem.

„Więc to, co robisz, to Bitcoin i dlaczego jesteśmy tym tak podekscytowani, jest wiele osób, które nazywają to ‚Pieniądze ludzi‘ – albo Aktywa typu deflacyjnego. Wszystko co oznacza, że nikt nie może tego wydrukować,“ opisał Pompliano.

Faktem jest, że Bill Burr wydaje się być bardzo pewny siebie w kwestii bitcoin po podcaście. W związku z tym mocno argumentuje z użytkownikiem Twittera, który troszczył się o Pomp jako o „każdego Bitcoinera“. W swojej odpowiedzi na post użytkownika Twittera, Bill sam odpowiedział, że wywiad był niesamowity. Wspomniał, że „myślał o możliwości odejścia dolara i konieczności rozpoczęcia od zera w wieku ponad 50 lat“.

You’re The One Misreading Body Language. Myślałem o możliwościach odejścia dolara i konieczności rozpoczęcia od zera w wieku ponad 50 lat. Niesamowity wywiad!

– Bill Burr (@billburr) 1 lipca 2020 r.
I w końcu, pod koniec podkastu, Bill powiedział „I’m getting Bitcoin“, który został później umieszczony na twitterze przez Anthony’ego Pompano.

Wyglądałoby to jeszcze mocniej, gdyby Bill Burr kupił Bitcoin’a.!

Mam nadzieję, że Bill Burr’s Bitcoin Story jest interesujący, prosimy o zaznaczenie nas i podzielenie się tą historią wśród swoich zwolenników i przyjaciół.